Registracija - Privaloma informacija
Pasirinite vartotojo vardą:
Naudojama tik identifikavimui.
El. paštas:
Turi būti galiojantis el. pašto adresas.
Pasirinkti slaptažodį:
Patikrinti slaptažodį:
Kiek bus trys plius šeši (įveskite žodį arba skaičių):
Tai apsauga nuo interneto šiukšlintojų (botų).
Patikrinimas:
Įveskite raides, matomas paveisklėlyje
Įveskite raides, matomas paveisklėlyje

Ats.lt nuostatos ir principai


ATS.lt yra interneto  bendruomenė kurios nariai užduoda ir atsako įvairius klausimus. Kaip ir bet  kuri bendruomenė, mes turime pagrindinius principus, kurių turi laikytis  kiekvienas narys.  

  Šių nuostatų pažeidimas gali  turėti įtakos jūsų registracijos ats.lt bendruomenėje nutraukimui be jokio  įspėjimo. Saugumo sumetimais, jaunesni nei 13 m. asmenys negali užduoti ar  atsakyti į ats.lt klausimus.


Dalijimimasis žiniomis


Kiekvienas žmogus  gali turėti naudos iš asmeninių mūsų žinių,  nuomonių ir patirties. Dalijimasis žiniomis ir viens iš daugelio būdų, kuriuo  galite atnešti naudos mūsų bendruomenei.


Mandagumas ir pagarba


Prisiminkite, kiekvienas iš  mūsų turime skirtingas nuomones, kaip ir kiekvienas norime būti gerbiami ir  pagarbos rodymas kitiems daro mūsų bendruomenę geresne visiems nariams.


Būkime dėkingi


Kiekvienas, matydami protingą  klausimą ar atsakymą padėkokime tinklalapio suteikiamomis priemonėmis.


Klauskite aiškiai


Klauskite trumpai, glaustai,  bet kiek įmanoma vaizdžiau ir aiškiau – taip padėsite kiems žmonėms suprasti ko  klausiate. Ištaisykite gramatikos ir rašybos klaidas – tai padės rasti kitems  žmonėms jūsų klausimus.


Klauskite reikiamoje vietoje


Klauskite toje klausimų  grupėje, kurioje klausimas turi būti užduotas. Užduodant klausimus tinkamoje  kategorijoje užtikrina, kad jūsų klausimą pamatys būtent tie žmonės ir padės  sulaukti tikslesnių atsakymų.

Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiuose forumuose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.


Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mato tai reikalinga. Kaip narys sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.


Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdami jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote esamą).


4.245